Log ind på din profil
Rome
Tidsplan
Transportører
Stop
Tidsskrift
Chat
Vurdering
Historie om ændringer
Om projektet
Bustime
POI
Valg af by
Rome
Tidsplan
Bus 23
Længde på rute: 16 km.
Rejsetid: 40 min.
Serverer:
Atac
se online
Rediger tidsplanen
Retning 1
Retning 2
4 undervejs
4 undervejs
Pincherle/Parravano
Pincherle/Amaldi
Pincherle/Pisati
Pincherle/Marconi
Marconi/Pincherle
Efeso
Ostiense/Efeso
Ostiense/Tessalonica
Ostiense/S. Paolo
Ostiense/Sette Chiese
Ostiense/Lgt S. Paolo
Ostiense/Prefettura
Ostiense/Garbatella (Mb)
Ostiense/Mercati Generali
Ostiense/Matteucci
Ostiense-Piramide (Mb - Rl)
Marmorata/Caio Cestio
Marmorata/Galvani
Marmorata/Vanvitelli
Emporio
Lgt Aventino
P.Za Monte Savello (H)
Lgt De Cenci/Arenula
Lgt Vallati/Pettinari
Lgt Tebaldi/Armata
Lgt Tebaldi/Perosi
L.Go Fiorentini
Lgt Tor Di Nona/Zanardelli
Crescenzio/Terenzio
Crescenzio/Risorgimento
Bastioni Di Michelangelo
Leone Iv
L.Go Trionfale
Giuliana/Grazioli Lante
Giuliana/Pretura
Clodio
opad
Clodio
Giuliana/Pretura
Giuliana/Grazioli Lante
L.Go Trionfale
Leone Iv
Risorgimento/Porta Angelica
Vitelleschi
Lgt Sassia/S. Spirito (H)
P.Za Della Rovere
Lgt Gianicolense/Regina Coeli
Lgt Farnesina
Lgt Farnesina/Trilussa
Lgt Sanzio/Filipperi
Lgt Alberteschi
Lgt Ripa/Ripense
Lgt Ripa/Porto
Marmorata/Vanvitelli
Marmorata/Galvani
Ostiense-Piramide (Mb - Rl)
Ostiense/Matteucci
Ostiense/Mercati Generali
Ostiense/Garbatella (Mb)
Ostiense/Prefettura
Ostiense/Lgt S. Paolo
V.Le S. Paolo
Baldelli (Mb)
Ostiense/Efeso
Ostiense/Valco S. Paolo
Valco S. Paolo/Marconi
Pincherle/Marconi
Pincherle/Pisati
Pincherle/Amaldi
Pincherle/Parravano
opad
Google Play
App Store
Forbindelse
Github
Hjælp
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
For åbne data i offentlig transport
|
Blog
|
support@busti.me