Log ind på din profil
Mezhdurechensk
Tidsplan
Transportører
Stop
Tidsskrift
Chat
Vurdering
Historie om ændringer
Om projektet
Bustime
POI
Valg af by
Saint Petersburg
Tidsplan
Bus 106
Længde på rute: 11 km.
Rejsetid: 28 min.
Serverer:
СПБ ГУП «Пассажиравтотранс»
se online
Rediger tidsplanen
Retning 1
Retning 2
3 undervejs
8 undervejs
ст. Пискарёвка (Пискарёвский проспект)
05:25
05:36
05:47
05:57
06:07
06:12
06:17
06:21
06:30
06:40
06:50
07:01
07:12
07:20
07:22
07:32
07:42
07:52
08:02
08:19
08:38
08:39
08:49
09:04
09:13
09:22
09:31
09:40
10:17
10:29
10:44
10:49
11:32
11:48
12:02
12:28
12:34
12:40
12:52
13:06
13:16
13:22
13:38
13:40
14:02
14:14
14:23
14:26
14:58
14:59
15:21
15:27
15:34
15:51
16:06
16:14
16:22
16:38
16:43
16:48
16:50
17:02
17:13
17:23
17:34
17:45
17:56
18:07
18:17
18:27
18:47
18:57
19:07
19:29
20:09
20:14
20:26
20:58
21:14
21:17
21:28
21:43
22:08
22:20
22:25
22:30
22:32
22:34
23:02
23:22
23:52
пр-кт Мечникова, 11
Замшина (Мечникова)
Замшина (Бестужевская)
Пискарёвский пр-кт (Бестужевская)
Ортопедический центр
Екатерининский проспект
Прoспект Энергетиков, 72
Улицa Стасовой
Прoспект Энергетиков, 46
пр-кт Энергетиков
Маршала Тухачевского (шоссе Революции)
пр-кт Металлистов (шоссе Революции)
Среднеохтинский пр-кт (шоссе Революции)
Пискарёвский (шоссе Революции)
Полюстровский пр-кт (Пискарёвский проспект)
Феодосийская (Полюстровский проспект)
Замшина (Полюстровский проспект)
ул. Жукова
Ватутина (Кондратьевский)
Соц. фонд (Кондратьевский проспект)
По трeбованию (Завод Красный Выборжец)
Арсенальная
Финляндский вокзал
opad
Финляндский вокзал
05:30
05:39
05:48
05:58
06:08
06:19
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:15
08:24
08:33
08:42
08:51
09:00
09:09
09:18
09:28
09:38
09:48
10:00
10:12
10:27
10:42
10:57
11:13
11:29
11:45
12:01
12:17
12:33
12:47
13:01
13:13
13:25
13:37
13:49
14:01
14:13
14:25
14:37
14:49
15:01
15:13
15:25
15:37
15:49
16:01
16:13
16:24
16:34
16:45
16:56
17:07
17:18
17:28
17:38
17:48
17:58
18:08
18:18
18:29
18:40
18:51
19:02
19:13
19:25
19:37
19:50
20:03
20:20
20:37
20:54
21:11
21:27
21:43
21:52
22:06
22:20
22:33
22:46
22:58
23:10
23:22
23:34
23:47
00:00
Улицa Михайлова
Арсенальная (Комсомола)
По трeбованию (Завод Красный Выборжец)
Ватутина (Кондратьевский)
ул. Жукова
Замшина (Полюстровский проспект)
Феодосийская (Полюстровский проспект)
Пискарёвский пр-кт / Полюстровский проспект
Пискарёвский (шоссе Революции)
Среднеохтинский пр-кт (шоссе Революции)
пр-кт Металлистов (шоссе Революции)
Маршала Тухачевского (шоссе Революции)
шоссе Революции (пр-кт Энергетиков)
Прoспект Энергетиков, 46
Улицa Стасовой
Прoспект Энергетиков, 72
Екатерининский проспект
Ортопедический центр
Пискарёвский (Бестужевская)
Бестужевская улицa, 32
Бестужевская (Замшина)
Замшина (Мечникова)
Пионерский парк
Университет им. Мечникова
Автостaнция Пискарёвка
opad
Google Play
App Store
Forbindelse
Github
Hjælp
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
For åbne data i offentlig transport
|
Blog
|
support@busti.me