Type af køretøj: Langdistance
Serverer: Междуреченский филиал, ГПК Пассажиравтотранс
Ruten går gennem: Tomsk, Kemerovo, Novokuznetsk, Leninsk-Kuznetsky, Inskoy, Polysayevo, Myski, Gramoteino, Zonalnaya Stantsiya, Mezhdurechensk
Længde på rute: 496 km.
Rejsetid: 1240 min.
Aktuel tid i lokalområdet: 02:04
se online
Retning 1 | Retning 2 |
---|---|
0 undervejs | 0 undervejs |
Автовокзал Междуреченск
10:10 18:10 |
Автовокзал Мыски |
Автовокзал Новокузнецк |
Автост. Колмогоры |
Автост. Полысаево |
Автовокзал Кемерово |
Автовокзал Томск |